Co je nového v listopadu

Co je nového v listopadu

  • Od listopadu se naše pobočka přesunula na exkluzivní adresu v blízkém okolí stanice metra Hradčanská. Nyní máme vzdušné prostory, které si můžete prohlédnout v zápatí tohoto článku. Nově také oddělený prostor pro individuální cvičení, kde je k dispozici větší množství pomůcek (gymbally, expandery, BOSU, Flowin a další) i pro sportovce.
  • Služby budou nově profilovány tak, abychom mohli vyhovět i náročnějším klientům. Já sám se nadále hodlám rozvíjet především v oblasti tradiční čínské medicíny, kterou okrajově mohu využít téměř u každého sezení (např. masážní technika Gua Sha, moxování a další).
  • V průběhu roku 2020 bych rád absolvoval kurz ‚Dornova metoda“, kterou lze šetrně vyrovnat délku dolních končetin nebo korigovat postavení pánve.
  • V listopadu jsme společně s firmou naBOSo začali pořádat krátké konzultace zaměřené na bosé obouvání. Součástí konzultace je statické vyšetření plosky na podoskopu, který ukáže i deformity okem hůře viditelné. Pokud máte o vyšetření zájem, neváhejte mě kontaktovat. Sám nyní přecházím na barefoot obuv, abych vám mohl dávat opravdu ověřená doporučení. Po několika týdnech začínám cítit větší aktivitu v oblasti hlaviček metatarzů, kde jsou základní dva opěrné body podélné klenby nohy. Postupně začínám mírně pociťovat i spolupráci prstů.
  • Vzhledem k legislativním změnám v roce 2020 je pravděpodobné, že dojde ke změně cen služeb. Od března 2020 již budou muset být veškeré služby předplaceny, protože nemám zájem o nákup registrační pokladny pro EET. Ceník bude upraven do konce roku 2019.

    Místnost pro cvičení

Add Your Comment