Koho u nás můžete potkat?

Koho u nás můžete potkat?

Gabriela vystudovala obor Fyzioterapie na Fakultě tělovýchovy a sportu UK v Praze, avšak po ukončení bakalářského studia se rozhodla rozšířit své obzory, a nyní je v posledním ročníku navazujícího studia na 2. lékařské fakultě.

Pracovala v JMJ Reha&Spa, nyní působí prvním rokem u nás. Za sebou má, krom praktických zkušeností z ČR, stáž v Belgickém Savio Institutu, kde si vyzkoušela spolupráci s kolegy ze zahraničí. Dále vedení mládeže na zdravotním tělesném cvičení, lektorování na univerzitě 3. věku Univerzity Karlovy, certifikát z kurzu Terapie bránice se zaměřením na jícnový reflex, Stretching v kontextu fyzioterapie a sportovního tréninku. V poslední době se věnuje i analýze běhu s následnou edukací správné běžecké techniky.

Kontinuálně je vzdělávána v metodě DNS profesora Koláře, ale i dalších cvičeních na neurofyziologickém podkladě (PNF, Bobath). Sama ráda aktivně sportuje, přitom však přiznává, že někdy raději zvolí oddychnutí s přáteli u dobrého jídla. Nejen proto dokáže pochopit váš zápal pro cokoliv a společně s vámi najde vždy optimální řešení. Aby vás tělo nejen nebolelo, ale abyste se na něj mohli vždy plně spolehnout.

Add Your Comment